Online Üyelik

Özgür Eğitim Ve Bilim Çalışanları Sendikası

  • Özgür Eğitim Ve Bilim Çalışanları Sendika’sına üye olmak için, doldurup imzalayacağınız üyelik formunu Özgür Eğitim-Sen genel merkezine posta veya WhatsApp yoluyla göndermeniz yeterlidir. Onaylanan üyelik formunuz Özgür Eğitim-Sen tarafından bağlı bulunduğunuz kuruma gönderilecektir.

Özgür Eğitim Sendikası Üyelik Formunu İndirmek İçin


BAŞKA BİR SENDİKAYA ÜYE İSENİZ

Sendikalara üyelikler 4688 sayılı Kamu görevlileri sendikaları kanunu kapsamında yapılmaktadır. Sendikaya üye olmaya karar veren kişi, kanun gereği önceki sendikasından mutlaka çekilmelidir. Üyesi bulunduğunuz sendikadan çekilmek için yapmanız gereken 3 Adet Çekilme formunu doldurup, imzaladıktan sonra çalışmakta olduğunuz kurumun evrak kaydına giriş yaptırmanız yeterlidir.

Kanun gereği okul ve kurum müdürlüğü kendilerine verilen 3 adet çekilme formuna evrak kayıt numarası verdikten sonra, çekilme formunun 1 nüshasını ilgili kişiye, 1 nüshasının çekildiği sendikanın genel merkezine ve kalan 1 nüshayı da kişinin sicil dosyasına koymakla mükelleftir.

Üyelikten Çekilme Formunu İndirmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Sendikamız Özgür Eğitim Ve Bilim Çalışanları Sendikasına Online Üyelik İşlemi Gerçekleştirmek İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz

Üyelik formunu doldurduktan sonra PDF formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz üyelik formunu ozguregitimsen@gmail.com adresine mail atabilir veya görselini
WhatsApp hattımıza iletebilirsiniz

Detaylı bilgi için
0 312 229 08 22
0 505 844 10 81
0 505 281 56 22

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız