Özgür Eğitim-Sen

4.OLAĞAN GENEL KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK!

27.11.2016
A+
A-
4.OLAĞAN GENEL KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK!
Paylaşın
 
 
 28-29 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Hotel Aldino'da yapılan 4.Olağan Genel Kongremizi gerçekleştirdik. Temsilciliklerimizden gelen üyelerimizin katılımıyla gerçekleşen Kongremizde Özgür Eğitim-Sen'in sorunlarından eğitim başta olmak üzere ülke ve dünya gündemi değerlendirildi.
Mevcut koşullarda Özgür eğitim-Sen'in "özgürlük" ve "adalet" temelinde dile gelen söylem ve pratiğe yoğun ihtiyaç olduğu dile getirildi. Karşı karşıya olduğumuz sorun ve sıkıntıların yarattığı tahribat, çıkış koşulları ve Özgür Eğitim-Sen'e düşen görev ve sorumluluklar üzerinde duruldu.
Özellikle içinden geçmekte olduğumuz kritik süreç dikkate alındığında eğitim ve ilgili alanlarda verilen mücadelenin hem nitelik hem de nicelik anlamında yükseltilmesi gerekliliği vurgulandı, karşı karşıya olduğumuz sorun alanlarının yapısal/sistemik şekilde çözüme kavuşturulması için ilkeli-kararlı bir mücadelenin ortaya konulması dile getirildi.
Ayrıntılı olarak kamuoyu ile daha sonra paylaşacağımız 4.Olağan Genel Kongremize katılan değerli üyelerimize teşekkür ediyor, Kongremizin başta sendikamız, eğitim çalışanları ve ülkemiz için hayırlı sonuçlara vesile olmasını temenni ediyoruz.
ÖZGÜR EĞİTİM-SEN YÖNETİM KURULU
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız