Özgür Eğitim-Sen

ALÇAKÇA SALDIRIYI KINIYORUZ!

25.11.2016
A+
A-
ALÇAKÇA SALDIRIYI KINIYORUZ!
Paylaşın
 
 
 Batman İl Temsilcimiz Mustafa Sevinçer Batman Bağlar İlköğretim Okuluna müdür olarak atanmıştır. Yaptığı her işi hakkıyla yapma konusunda yüksek bir ahlaka sahip olan arkadaşımız okulunun sorunlarına el atmıştır.
Okul temizliğinin öğrenciler tarafından yapıldığını hizmetlilerin okul temizliği yapmadığını tespit ederek hizmetlilerle bir toplantı yaparak görevlerini hatırlatmış. Eğitim-Sen üyesi olan hizmetli M Ali Gül: “ben on yıldır bu okuldayım. Senin gibi çok müdür gönderdim seni de göndereceğim. Sen burada bana iş yaptıramazsın” diyerek tepki göstermiştir.
 
Ertesi gün hizmetli M Ali Gül okul bahçesinde öğrencilerin ve öğretmenlerin gözleri önünde Okul Müdürü Mustafa Sevinçer’e saldırmıştır. Mustafa Sevinçer on günlük rapor almış ve ilgili kişiden şikâyetçi olmuştur. Polis saldırganı tutuklayıp ifadesini aldıktan sonra serbest bırakmıştır.
 
Değerli Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarken, bu alçakça saldırıyı kınıyoruz. Olayın hem idari hem de adli soruşturma safhasında değerli başkanımızın yanında olacağız.
 
ÖZGÜR EĞİTİM-SEN
 
YÖNETİM KURULU

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız