Özgür Eğitim-Sen

ÇAĞRIMIZ KARŞILIK BULDU

01.04.2020
A+
A-
ÇAĞRIMIZ KARŞILIK BULDU
Paylaşın

Özgür Eğitim-Sen olarak haftalardır ücretli öğretmenlerin ve usta öğreticilerin mağduriyetini dile getiriyoruz. Bu süreçte tüm tepkileri göze alarak ilkeli ve vicdani duruşumuzun bir gereği olarak hükümetten gerekirse ek ders ödemelerinin yapılmayarak mağdur edilen 83 bin ücretli öğretmenin derdine derman olmasını istedik.

Nihayet ısrarlı çağrılarımız sonuç verdi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Ekonomik İstikrar Kalkanı ile Kovid-19 salgınında etkilenen meslek gruplarının taleplerini yerine getirmeye devam ettiklerini belirtti.

Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Ekonomik İstikrar Kalkanı ile Kovid-19 salgınında etkilenen meslek gruplarının taleplerini yerine getirmeye devam ettiklerini belirtti.

Bakan Albayrak paylaşımında, “Ücretli öğretmenlerimizin ve usta öğreticilerimizin ek ders ücreti ödemelerini de bu süreç boyunca yapmaya devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

Meslektaşlarımız için hayırlı olmasını diliyor, Özgür Eğitim-Sen olarak bundan sonra da önceliğimizin mağdur edilen, zorda bırakılanlar olacağını ilan ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Numan CENGİZ dedi ki:

  İyi ki varsın ; ÖZGÜR EĞİTİM SEN ….Mağdurun sesi ve nefesi oldunuz.Teşekkürler…

 2. cem zengin dedi ki:

  İyi ki varsın ; ÖZGÜR EĞİTİM SEN ….Mağdurun sesi ve nefesi oldunuz.Teşekkürler…

  1. cem zengin dedi ki:

   Magdura ses veren özgür nefessiniz.Tesekkürler

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız