Özgür Eğitim-Sen

“DUR!” DİYECEĞİZ!

08.12.2016
A+
A-
“DUR!” DİYECEĞİZ!
Paylaşın

Özgür Eğitim-Sen Genel Sekreteri Ali Aydınbugün Milat Gazetesi’nde “Hödüklük Yükselirken!” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

 

Yazısında, “Kendilerine emanet edilen makamları grup çıkarı, dernek, sendika aidiyeti ya da bendesi oldukları yapı için manipüle eden ve kurumları zehirleyen bir anlayış ve uygulamalar ile karşı karşıya” kalındığını belirtti.  

 

Bu durumu  “postmodern münafıklık” ve “müptezellik” olarak tanımlayan Aydın yazısını, “Zehirli oklarını ümmetin ‘ahlak’ ve ‘adalet’ davasının tam kalbine nişan alan bu müptezellere ya hep birlikte “dur” diyeceğiz ya da yarın bir gün herhangi bir yerde ‘ahlak’ ve ‘adalet’ deme cüretini dahi gösteremeyeceğiz!” diyerek sürdürdü.

 

Özgür Eğitim-Sen Genel Sekreteri Ali Aydın yazısında şunları kaydetti.

 

“Problem şu kardeşim: Birbirini kollamanın, imtiyazlılar networkü kurmanın, ayrıcalıklı davranmanın yani düpedüz ahlaksızlığın ve bunu bir de ‘dava’‘hizmet’ adına yaptıklarını söyledikleri için ayrıca alçaklığın her yere sıçradığı günah galerileri arasında yazıyoruz biz bu yazıları. 

 

‘Kitabına uydura uydura’ kitapsızlaşan, kendisine emanet edilen makamları grup çıkarı, dernek, sendika aidiyeti ya da bendesi oldukları yapı için manipüle eden ve kurumları zehirleyen bir anlayış ve uygulamalar ile karşı karşıyayız. 

 

Postmodern münafıklığın zehirli oklarını ümmetin ‘ahlak’ ve ‘adalet’ davasının tam kalbine nişan alan bu müptezellere ya hep birlikte “dur” diyeceğiz ya da yarın bir gün herhangi bir yerde ‘ahlak’ve ‘adalet’ deme cüretini dahi gösteremeyeceğiz! Çünkü yarınki söz söyleme hakkımızı bugünkü suskunluğumuz ile boğmuş olacağız.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız