Özgür Eğitim-Sen

Özgür Eğitim Sen Diyarbakır Şubesi Yıl Sonu Toplantısı Yaptı

26.11.2016
A+
A-
Özgür Eğitim Sen Diyarbakır Şubesi Yıl Sonu Toplantısı Yaptı
Paylaşın
 
 
 
 
Özgür Eğitim Sen Diyarbakır Şubesi, üyeleri ile genel değerlendirme toplantısı yaptı. Çiğköfte ikramının yapıldığı toplantıda sendika yöneticileri ve üyeler, geride kalan yılın değerlendirmesi ile birlikte önümüzdeki süreçte yapılabilecekleri konuştu.
 
Özgür Eğitim Sen Diyarbakır Temsilcisi M. Masum Yokuş günümüzde sendikacılığın toplumsal anlamında önemli bir misyona sahip olduğunu, içinde yaşadığımız toplumun ıslahında aktif bir rol alması gerektiğini söyledi.
 
Sendikal anlayışın yeni bir paradigmaya ihtiyacı olduğunu ve Özgür Eğitim Sen’in bu paradigmayı inşa edebilecek potansiyele sahip olduğunu ifade eden Eğitim Sekreteri Tuncay Yerlikaya, üyelerden sendikal çalışmalara aktif destek vermeleri talebinde bulundu.
 
Üyelerden gelen taleplerin not edildiği toplantıda, Basın Yayın Sekreteri İ. Halil Köprübaşı yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Buna göre Özgür Eğitim Sen Diyarbakır Şubesi yeni dönemde üyelerine Kürtçe (Kurmancî ve Zazakî) kursu ile “Eğitim’de İdeoloji ve İnsan Hakları” başlığı altında birkaç haftalık bir eğitim verecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız