Özgür Eğitim-Sen

ŞANLIURFA ÖZGÜR EĞİTİM-SEN TANIŞMA KAHVALTISINDAYDI

26.11.2016
A+
A-
ŞANLIURFA ÖZGÜR EĞİTİM-SEN TANIŞMA KAHVALTISINDAYDI
Paylaşın
 
 
 Şanlıurfa Özgür eğitim sen üyeleri ve yönetim kurulu Melodi Cafe’de Van Kahvaltısı eşliğinde “Tanışma, Dayanışma ve İstişare Toplantısında buluştu.
Buluşmada Şanlıurfa Özgür Eğitim Sen üyelerine, Şanlıurfa Özgür Eğitim Sen temsilciliğinin bugüne kadar yapmış olduğu basın açıklamalarının kitaplaştırılmış hali dağıtıldı.
Programda kısa bir konuşma yapan Temsilci Abdülgani DEMİR Bir sendikanın ancak üyesi kadar sendika olduğunu, bir sendikanın üyesine dayanması, gücünü üyesinden alması gerektiğine vurgu yaptı.
Konuşmasının devamında “üyesi yerine,  bir partiye, cemaate, vakfa veya derneğe dayanan, gücünü ondan alan onun amaç ve hedefleri doğrultusunda faaliyet yürüten yapılar ismi sendika olsa da gerçek anlamda sendika olamayacaklarını, onların sendikacılığı kılıf olarak kullanan yapılar olduğunu “dile getirdi.
Daha sonra “kendilerinin işte tam bu noktada diğer sendikalardan ayrıştığını, üyelerinden beklentilerinin kendilerine destek olmaları, sendika adına yapılan iş ve işlemlerde katılımcı, teşvik edici ve gerektiğinde eleştirici ve denetleyici vazifesi ifa etmeleri gerektiğine söyledi.
Konuşmasını bugüne kadar kamuya, kamuoyu baskısı oluşturma adına yapmış oldukları basın açıklamalarına ve alınan sonuçlara kısaca değinerek son verdi.
Toplantı tanışma, dilek ve temenniler ile son buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız