Özgür Eğitim-Sen

Teröre, Teröristlere, Destekçilerine Bir Kez Daha Lanet Olsun!

27.11.2016
A+
A-
Teröre, Teröristlere, Destekçilerine Bir Kez Daha Lanet Olsun!
 
 
 Terör çirkin yüzünü Ankara Güvenpark'da bir kez daha gösterdi. Son gelen haberler, saldırıda 37 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği 122 vatandaşımızın ise yaralandığı yönündeydi. Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
 
Milletimizin başısağolsun!
 
 
Teröre, teröristlere, destekçilerine bir kez daha lanet olsun!
 
 
Özgür Eğitim-Sen olarak ülkemizin ve İslam coğrafyasının sistemli bir biçimde küresel bir saldırının hedefi haline geldiğini görüyoruz. Taşeron örgütlerin maskeleri tek tek düşerken ipleri elinde tutanlar pervasızca kendilerini açık ediyorlar.
 
 
Ülkemizin ve ümmetin selametini hedef alanlara, zalimi sevindirecek mazlumu üzecek her türlü söylem ve eyleme karşı milletimizin birliği, dirliği vazgeçilmez önceliğimizdir. Canımıza kast eden, birliğimizi, kardeşliğimizi hedef alanlara karşı, küresel işgal çetesine, içte ve dışta yuvalanmış namlusunu Türkiye’ye çevirmiş her türlü fitne şebekelerine karşı,tarihten tevarüs ettiğimiz rolümüz, kardeşliğimiz ve tüm insanlığın hayrına olan inancımız bizlere asla terk edilemez, tehir edilemez ve bir başkasına tevdi edilemez olan görevimizi hatırlatıyor:  
 
 
Zalimlere karşı mazlumların ve mazlumlara umut olanların yanında olmak!
 
 
Zalime asla boyun eğmemek!
 
 
Bu vesileyle bu acı günümüzde, görevimizi yeniden hatırlıyor ve inançla kuşanıyoruz.
 
ÖZGÜR EĞİTİM-SEN YÖNETİM KURULU

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız