Özgür Eğitim-Sen

Hastanedeki Mavi Marmara yaralılarını ziyaret ettik (2012-01-03)

15.11.2016
A+
A-
Hastanedeki Mavi Marmara yaralılarını ziyaret ettik (2012-01-03)
Paylaşın

Özgür Eğitim-Sen Atatürk Araştırma Hastanesinde yatan Mavi Marmara gemisi gazilerini ziyaret etti. Yaralı kardeşlerimizin durumları gün geçtikçe daha iyi doğru gittiği gözlemlendi. 

Hepsinin moral düzeylerinin çok yüksek olması ve yeni bir Gazze seferine şimdiden hazır olduklarını ifade etmesi dikkat çekiciydi. 

Yaralı kardeşlerimiz gemide yaşananlar hakkında bilgiler verirken ”Uluslar arası sularda seyrederken gemimize yapılan İsrail terör devletinin saldırısına karşı nefsi müdafa yapmak en doğal hakkımızdır.”  dediler.

“İsrail terör devletinin Gazze’ye yaptığı insanlık dışı saldırıları ve amborgoyu tüm dünyanın gözüne sunduk” diyen yaralılar, çabalarının bu amaca hizmet ettiğini görmekten dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

Genel Başkanımız Yusuf Tanrıverdi de “İsrail terör devleti Mavi Marmara gemisinin güvertesine gömüldü, bir daha da oradan kalkamayacak” yorumunu paylaştı. 

Hastanedeki ziyaret sonrasında bina önünde de duygulu anlar yaşandı.  Gazzeli, Batı Şerialı, Mısırlı ve Suriyeli kardeşlerimizle yapılan kısa görüşmede, dayanışma ve kardeşlik mesajları ön plana çıktı.

Yaralılardan iyileşen kardeşlerimizin taburcu işlemleri de gerçekleştirilmeye devam ediliyor. 31 Mayıs gecesi Mavi Marmara gemisine Siyonist İsrail’in askerlerinin düzenlediği saldırıda yaralanan Ankara’da tedavi altına alınan Metin Yıldırım taburcu edilerek ambulans helikopterle ikamet ettiği Adana’ya götürüldü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız