Özgür Eğitim-Sen

Ömer Karaoğlu, ezgileriyle coşturdu

14.11.2016
A+
A-
Ömer Karaoğlu, ezgileriyle coşturdu
Paylaşın

Ezgileriyle Türkiye’de önemli bir yer edinen Ömer Karaoğlu, ikinci kez Midyatlı sevenleri ile buluştu.  Uzun yıllardır seslendirdiği eserleriyle insanların gönül dünyalarına hitap etmeyi başaran Ömer Karaoğlu’nu dinlemeye gelenlerin büyük çoğunluğunu eserleriyle büyüyen gençler oluşturdu.

 

Özgür Eğitim-Sen Midyat Temsilciliği’nin “Bahar Şenlikleri” kapsamında ücretsiz olarak düzenlediği konserde, ezgi müziğinin güçlü yorumcularından Ömer Karaoğlu sahne aldı.

Eserleriyle halkın gönlünde taht kuran ilahi sanatçısı Ömer Karaoğlu’nun katıldığı programın açılışında konuşan Özgür Eğitim-Sen Mardin İl Başkanı Mehmet Yıldız, yaptıkları çalışmalardan ve hedeflerinden bahsetti.

 

Gölcük Mahallesi’nde bulunan Barış ve Kardeşlik Parkı’nda gerçekleştirilen konserde sevenleri ile bir araya gelen Ömer Karaoğlu, Midyat’ta bulunmaktan ve konser vermekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Daha sonra Ömer Karaoğlu sevilen eserlerini, konsere gelen hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Seyircilerden gelen istekleri de yerine getiren Ömer Karaoğlu, konser sonunda uzun süre ayakta alkışlandı. Yoğun ilginin gösterildiği konserde yer bulamayan bazı seyirciler ise konseri ayakta izlediler. Özelikle bayanların büyük ilgi gösterdiği konsere yaşları ilerlemesine rağmen katılan bazı vatandaşlar ise konsere ayrı renk kattı.

 

Konser katılanlar sanatçı Ömer Karaoğlu ile fotoğraf çektirmek için kulisin önünde uzun kuyruklar oluşturdular. Ömer Karaoğlu, konser sonrası kendisini bekleyen ve fotoğraf çektirmek isteyen çok sayıdaki hayranını da kırmadı.

 

Konserin ardından açıklama yapan Ömer Karaoğlu, “Güzel bir gün yaşadık. Sevenlerime yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim. Bu bölgede çok fazla konser ve kültür faaliyeti olmadığı için buradaki vatandaşlarımızda bu tür konserler istiyorlar tabi ki. Bu nedenle biz de böyle güzel bir konseri organize ettik.” dedi.

Mehmet Halis İş

Midyat/Mardin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız