Özgür Eğitim-Sen

TERÖRE TEPKİ

21.12.2016
A+
A-
TERÖRE TEPKİ
Paylaşın

Batman Özgür Eğitim Sen İl Başkanı Mustafa Sevinçer, Kayseri Komando Tugay Komutanlığında askerlik hizmetini yapan askerlere yönelik düzenlenen hain saldırıyı kınadı.

 

Sevinçer açıklamasında, “Kayseri’de yapılan alçak terör saldırısını şiddetle lanetliyoruz. Daha geçen hafta İstanbul Beşiktaş’taki katliamın acısı dinmemişken şimdide Kayseri’de onlarca canımıza kıyılarak acımız katlanmıştır.” dedi.

 

Terörün acımasız yüzünü en açık bir şekilde gördüğümüz şu günlerde 80 milyon ülke insanı olarak birlik ve beraberliğimize en fazla ihtiyaç duyduğumuz günleri yaşamaktayız diyen Sevinçer, ”Tüm terör örgütlerine vereceğimiz en iyi cevap bu birlik ve beraberliğimizi de daha da güçlendirmek olacaktır. Mazlum insanları yüzlerce kiloluk bombalarla katletmek alçaklığını gösteren terör, bu ülke insanın bir arada, kardeşçe yaşama düşüncesi ve kararlılığını yok edemeyecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Kayseri’deki katliamı nefretle kınadığımızı ifade ediyoruz. Saldırıda şehit düşenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve kalanlara da sabrı-cemil diliyoruz.” şeklinde konuştu. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız