Özgür Eğitim-Sen

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

14.11.2016
A+
A-
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
Paylaşın

 Karanlık derin akıllar yeniden devreye girdi. Savcı Mehmet Selim KİRAZ’a yapılan menfur cinayeti Özgür Eğitim-Sen Batman Temsilciliği olarak şiddetle kınıyoruz. Görevi başındayken katledilen Savcının öldürülmesini bile kınamaktan imtina eden sözde demokrat, sözde insan hakları savunucuları nerelere saklandılar. Acıları bile ayrıştıranlar bunun vebali altında kalacaklardır. 

Masum bir insanın alçakça katledilmesine dahi en ufak bir tepki göstermeyecek kadar insanlığını kaybetmiş, sözde demokratları da bu tavırlarından ötürü ayrıca kınıyoruz.

Ülke olarak kim olursa olsun zalime karşı mazlumdan yana tavır almayı benimsemediğimiz müddetçe ve acıları bile ayrıştırmaktan vazgeçmediğimiz müddetçe hiç birimizin rahat göremeyeceği şüphesizdir. Toplum olarak, insan canına haksız bir şekilde kıyanların karşısında sesimizi çıkarmak zorunda olduğumuzu ifade ediyoruz.

Özgür Eğitim-Sen Batman Temsilciliği olarak merhuma Allah’tan rahmet ailesine de sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.  Çağlayan adliyesinde yaşanan Savcı cinayetini ve bu olayı adeta meşru göstermeye çalışan zihniyeti de ayrıca lanetliyoruz.

                                                                                                          Mustafa SEVİNÇER

                                                                                                Özgür Eğitim-Sen  il Temsilcisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek Hattı
Üyelik işlemleri için Whatsapp iletişim hattımız